Social Icons

Big Brother Albania po rikthehet serish kete vit

Big Brother po rikthehet ne ekranet e top channel, big brother albania 10 live eshte duke u kthyer perseri andaj po presim me endje per kete show te mahnitshem.

Do te kete shume supriza me banoret e rinje te cilet do jene pjese e ketij show, mos harroni te na ndiqni,
dhe per me shume na vizitoni ne faqen tone per info dhe te tjera.

Arbana si cdo vit do jete prap prezantuesja e ketij reality show andaj behnui gati per nje show tw mahnitshem.