Social Icons

Featured Posts

Big Brother Albania po rikthehet serish kete vit

Big Brother po rikthehet ne ekranet e top channel, big brother albania 10 live eshte duke u kthyer perseri andaj po presim me endje per kete show te mahnitshem.

Do te kete shume supriza me banoret e rinje te cilet do jene pjese e ketij show, mos harroni te na ndiqni,

Tea reagon për ndarjen nga Veseli: Jo për tradhti


Tea reagon

Vajzës nga Korça siç duket i ka ardhur në majë të hundës nga fjalët që ka dëgjuar lart e poshtë për arsyet e ndarjes me Veselin dhe vendosi të thyejë heshtjen duke thënë versionin e saj të historisë.
Tea Zhuli, ish-konkurente e Big Brother Albania 8, e njohur dhe pëlqyer

Veseli i Big Brother: Kika dhe Kristi?


Veseli i Big Brother

Veseli, djali nga Prizreni i cili u bë i famshëm dhe mjaft i preferuar për publikun, në spektaklin e Big Brother, ku doli si fitues i çmimit të madh, këtë fundjavë ka vendosur që të rrëfehet për lexuesit e Info Media Albania. I pyetur nga ana e fansave nëpërmjet portalit tonë, për mardhëniet meTean,

Xhensila dhe Fatjoni kërkojnë vëmendje, bashkë apo të ndarë?!

Xhensila dhe FatjoniPasi ka përfunduar me sukses organizimin e “Miss Universe Albania”, që u mbajt në Tiranë rreth dy javë më parë, ish-banorja e BBA8, Xhensila Pere, tashmë i ka kthyer sytë nga Italia, vendi i alta­modës së vërtetë.
26-­vjeçarja ka rrwfyer se është duke lidhur një kontratë shumë fitimprurëse me shtëpinë e modës në Romë, “For Wedding”, pasi do të jetë një nga

Vesel Kurtishaj: Ju rrëfej pse u ndava nga Tea


Vesel Kurtishaj: Ju rrëfej pse u ndava nga Tea

Pas ndarjes nga Tea dhe festës me miqtë për 24-vjetorin, Vesel Kurtishaj ka gjetur kohën për të reflektuar, duke na rrëfyer gjendjen shpirtërore tani që është “single”. I komentuar në rrjetet sociale si “djalë i pashpirt”, të cilit i mjafton vetëm një natë për të harruar të dashurën, ai dëshiron të provojë të kundërtën. Nisur nga rrëfimi i tij gjatë spektaklit