Social Icons

Tea reagon për ndarjen nga Veseli: Jo për tradhti


Tea reagon

Vajzës nga Korça siç duket i ka ardhur në majë të hundës nga fjalët që ka dëgjuar lart e poshtë për arsyet e ndarjes me Veselin dhe vendosi të thyejë heshtjen duke thënë versionin e saj të historisë.
Tea Zhuli, ish-konkurente e Big Brother Albania 8, e njohur dhe pëlqyer

Veseli i Big Brother: Kika dhe Kristi?


Veseli i Big Brother

Veseli, djali nga Prizreni i cili u bë i famshëm dhe mjaft i preferuar për publikun, në spektaklin e Big Brother, ku doli si fitues i çmimit të madh, këtë fundjavë ka vendosur që të rrëfehet për lexuesit e Info Media Albania. I pyetur nga ana e fansave nëpërmjet portalit tonë, për mardhëniet meTean,

Xhensila dhe Fatjoni kërkojnë vëmendje, bashkë apo të ndarë?!

Xhensila dhe FatjoniPasi ka përfunduar me sukses organizimin e “Miss Universe Albania”, që u mbajt në Tiranë rreth dy javë më parë, ish-banorja e BBA8, Xhensila Pere, tashmë i ka kthyer sytë nga Italia, vendi i alta­modës së vërtetë.
26-­vjeçarja ka rrwfyer se është duke lidhur një kontratë shumë fitimprurëse me shtëpinë e modës në Romë, “For Wedding”, pasi do të jetë një nga

Vesel Kurtishaj: Ju rrëfej pse u ndava nga Tea


Vesel Kurtishaj: Ju rrëfej pse u ndava nga Tea

Pas ndarjes nga Tea dhe festës me miqtë për 24-vjetorin, Vesel Kurtishaj ka gjetur kohën për të reflektuar, duke na rrëfyer gjendjen shpirtërore tani që është “single”. I komentuar në rrjetet sociale si “djalë i pashpirt”, të cilit i mjafton vetëm një natë për të harruar të dashurën, ai dëshiron të provojë të kundërtën. Nisur nga rrëfimi i tij gjatë spektaklit

Alba e Big Brother Feston 25 vjetorin


Alba Big brother

Finalistja e Big Brother Albania 8, Alba feston 25 vjetorin e lindjes dhe surprizat për të kanë nisur që në orët e para të ditës së sotme.
Një limuzinë e priste Albën jashtë shtëpisë së saj, ndërsa brenda mjetit ndodheshin mikeshat me shampanjë gati për ta uruar në këtë ditë të veçantë.

Pse u prishën Arbana dhe Lori?!Festa e 22-vjetorit të Lorit, me të drejtë mori vëmendje në mediat rozë ku veç “kopshtit me lule”, këngëtarit Gena që këndoi live atë mbrëmje dhe ribashkimit të Sarës me Ledionin, u komentua gjithashtu mungesa e Arbana Osmanit.
Dikur shoqe e bashkëpunëtore të ngushta, trashëgimtarja e TCH dhe ikona e këtij ekrani, prej kohësh nuk po shoqërohen më.

Arbana rrëfehet te Ermali, të vërtetat që nuk i keni ditur (Video)Arbana Osmani ishte e ftuara e radhës e aktorit Ermal Mamaqi në emisionin “6 ditë pa Ermalin”.
Prezantuesja e njohur, e cila i ka munguar ekranit për një kohë pasi është bërë nënë, ka folur për rikthimin e saj, transmeton Telegrafi.
Mes tjerash ajo ka sqaruar edhe raportin e diskutuar mes saj dhe Ledionit, ndërsa zbuloi se ajo nuk ka asnjë profil në “Facebook”.

Tea e Big Brother në një lidhje të re? Ja përgjigjia!


TEA big brother
Pas ndarjes me Vesel Kurtishaj, menjëherë në portalet online kanë nisur aludimet për një lidhje të re të Teas me një partner të ri, të cilën nuk e kishin deklaruar ende në publik.
E pyetur nga InfoMedia Albania, Tea Zhyli tregon se nuk është në asnjë lidhje, “Jam Single” shprehet ajo, duke hedhur kështu poshtë të gjitha

Tea: Kam ende ndjenja për Veselin

tea veseli big brotherVajza nga Korça mesa duket ka gjetur veten në Tiranë. Pas përfundimit të “Big Brother” dhe ndarjes me Veselin, për Tean gjithçka po ecën mirë. Bukuroshja ka nisur të merret me modeling, por ashtu edhe si vetë na thotë, ky është vetëm një pasion për të.
“Modelingu është një hobi im, jo se unë po merrem seriozisht. Kam në plan që vitin e ardhshëm të nis një shkollë për stiliste dhe këto janë projektet e